PROJE GÖRSELLERİ
SUADİYE TÜRKER APARTMANI

– Proje İnşaat Alanı : 1500 m2

– Daire Sayısı : 11

-Daire Tipi :Normal Kat 2+1 – 105 m2 (deniz manzaralı) / Dublex Kat 3+2  – 210m2 (deniz manzaralı)

– Proje Başlangıcı : Ekim 2016

– Proje Bitiş Tarihi : Temmuz 2017

Türker Evleri

SEÇKİN KONUMUYLA FARK YARATIR

Suadiye Türker Apartmanı projemiz İstanbul’un en seçkin konumlarından birinde, sizler için kaliteli bir yaşam alanı temin ediyor. Şehrin nabzının attığı yerlerden biri olan Suadiye’de modern hayatın tüm çekiciliğini bulmak çok kolay. Bağdat Caddesi’ne sadece beş dakikalık mesafedeyiz. Bunun yanında denize ve kilometrelerce uzunluktaki sahile olan yakınlığıyla sizler için doğal yaşamın da kapısını aralıyoruz.

 

MİMARİ ŞIKLIK, KONFOR VE FERAHLIK

Suadiye Türker Apartmanı her kattaki tek dairesiyle, konfor ve estetiği buluşturmak yola çıktı. Bulunduğu konumun getirdiği büyük avantajı iç ve dış mimari özellikleriyle pekiştirdi. Mimaride çağın gereksinimlerini sizler için keyfe dönüştürdük. Suadiye Türker Apartmanı denizi gören konumunu eşsiz ve göz alıcı Adalar manzarasıyla zenginleştirdi.

 

SOSYAL HAYATINIZDA FARK YARATIR

Suadiye Türker Apartmanı, yaşam alanının sağladığı konforun sosyal ve kültürel imkânlarla pekişmesi düşüncesiyle tasarlandı. Bu nedenle projelerimizde sportif, sosyal ve kültürel anlamda hayatınıza renk katacak lokasyonları tercih ettik. Suadiye sahil yoluna, şehrin en renkli caddesine olan yakınlığı ile keyifli bir yaşam fırsatını size daha en başından sunuyoruz.