PROJE GÖRSELLERİ
SUADİYE MUTLU APARTMANI

– Proje İnşaat Alanı : 3,500 m2

– Daire Sayısı : 24

– Daire Tipi : 3+1 – 105 m2 / 3+2 DUBLEX- 190 m2(Deniz Manzaralı+Teras )

– Proje Başlangıcı : Ocak 2018

– Proje Bitiş Tarihi : Ekim 2018

KONUMUYLA HUZUR VADEDER

Mutlu Apartmanı projemiz İstanbul’un en nadide ve huzurlu semtlerinden olan Suadiye’de sizlere hayallerinizi gerçekleştirme imkânı sağlıyor. Şehrin kalbinin attığı noktalardan biri olan Bağdat Caddesi’ne sadece beş dakikalık mesafedeki güvenli konumuyla hayatınıza renk katacak. Bu eşsiz lokasyon tabii ki eşsiz bir deniz manzarasını birlikte getiriyor. Her dairemiz için mevcut kapalı otoparkımızla aracınız da rahat eder kafanız da.

 

GERÇEK LÜKS VE KONFOR VADEDER

Mutlu Apartmanı size çağın mimari gereksinimlerinin hepsini sunmak için yola çıktı. 3+1 ve dubleks yapıdaki geniş dairelerimizle ferahlık ve huzurun kapısını aralıyoruz. İç ve dış mimaride bugünü olduğu kadar geleceği de yaşamanıza imkân tanıyoruz.

 

DOĞAYLA BÜTÜNLEŞMEYİ VADEDER

Mutlu Apartmanında her katta iki daire bulunuyor. Bu durum tüm dairelerin üç cepheye sahip olmasına olanak veriyor. Bir cepheniz denize bir cepheniz yeşilliğe uzanırken size de hayattan keyif almanın tadını doyasıya yaşamak düşecek.

 

SOSYAL OLANAKLAR VADEDER

Mutlu Apartmanı yapılırken insanların sosyal ve kültürel ihtiyaçları hesaba katıldı. Konumu gereği şehrin en renkli yerlerinden birinde inşa edilen projemiz bu anlamda hayatınızı keyiflendirecek. Gerek spor yapmak gerekse kültürel organizasyonlara katılmak için yapmanız gereken tek şey küçük bir internet araştırması. Şehrin tüm mağaza, restoran ve kültür mekânlarına sadece birkaç dakika uzaklıkla yaşamanın tadına varırsınız.