PROJE GÖRSELLERİ
MILANO LOTUS

– Proje İnşaat Alanı : 10,200 m2

– Ticari üniteler : 5 adet

– Daire Sayısı : 50

– Daire Tipi : 3+1 – 170 m2 / 4+1 – 200 m2

– Proje Başlangıcı : Temmuz 2017

– Proje Bitiş Tarihi : Eylül 2018

Milono Lotus

GERÇEK KALİTEYİ TECRÜBE EDİN

Milano Lotus projesi ile yaşam alanlarının insan hayatına nasıl pozitif etki edebileceğini keşfedeceksiniz. Kalite, şıklık ve tasarımı aynı potada eriten projemiz site yaşamı için gerekli tüm konforu sizlere vadediyor. Milano Lotus hem iç hem de dış mimarisi, modern ve klasik çizgileriyle farkınızı yansıtmanızı kolaylaştıracak.

 

GÜVENLİ, DOĞAL VE MODERN YAŞAM

Milano Lotus şehir yaşamının sunduğu tüm avantajları önünüze seriyor. Ayrıca doğal hayatın da günlük yaşamlarınızda yer edinmesini sağlıyor. Geniş peyzaj alanı ile site yaşamına tadına doyulmaz bir konfor katıyor. Açık oto parkı, çocuk oyun alanları, doğanın tadına varacağınız kamelya ve çardak alanlarıyla her adımınızı renkli ve güvenli atmanıza destek oluyoruz.

 

LÜKS, KONFOR VE FERAH DAİRELER

Milano Lotus çağın mimaride ne getirdiğinin farkında olarak hareket etti ve yaşam alanınızı ihtiyaçlarınıza göre tasarladı. Projemiz iç ve dış mimari tasarım ve dekorasyonlarıyla size hem bugünü hem de geleceği bir arada sunuyor. Modern ve klasik çizgilerin birlikte korunduğu tasarım çalışmalarımızla kendi tarzınızı yansıtmanın keyfini yaşar, evinizle aranızda özel bir bağ kurarsınız.

 

DOĞAYLA BAŞBAŞA

Milano Lotus her katta iki daire olacak şeklinde tasarlandığı için size ferah zamanların kapısını açar. Zira bu özelliğinden dolayı 3+1’lik geniş dairelerinin hepsi üç cepheye sahiptir. Bu şekilde önünüzde, sozsuz ufukta uzanan doğal hayatın tadını çıkarmanız kolaylaşır.