PROJE GÖRSELLERİ

 

IKON MALATYA

– Proje İnşaat Alanı : 13,000 m2

– Ticari üniteler : 13 adet

– Daire Sayısı : 44

– Daire Tipi : 3+1 – 180 m2 / 4+1 – 240 m2

– Proje Başlangıcı : Eylül 2017

– Proje Bitiş Tarihi : Aralık 2018

Milano İcon

ŞAHİR PARKI KONUMUYLA BÜYÜLEYİCİ

Milano Ikon ihtiyacınız olan ferah alanı yaratmak için yola çıktı. Şehir parkı manzaralı konumuyla yılın her günü ve günün her saati doğal yaşam artık ayaklarınızın altında.

Şehir parkına olan yakınlığı ve diğer olanakları sayesinde, Milano Icon’da şehir yaşamıyla doğanın bütünleştiğini hissedeceksiniz. Kendinizi rahatlatabileceğiniz, güne zinde başlayabileceğiniz şehir parkı hemen yanı başınızda.

GENİŞ VE KONFORLU YAŞAM ALANLARI

Milano Ikon yaşadığınız dairenin konforlu olmasının beden ve ruh sağlığınıza iyi geleceğinin farkında olunarak tasarlandı. Bu noktada sadece siz değil, konuklarınız da düşünüldü. Her dairede, ayrıca içinde duş bulunan geniş ve ferah konuk odaları, yaşam kalitenizin daimi olması için tasarlandı.

EĞLENCELİ VE GÜVENLİ BİR YAŞAM

Milano Ikon hayatınızı kolaylaştırmak ve eğlenceli hale getirmek için tüm katmanları hesaba kattı. Kapalı otopark alanlarıyla aracınız için güvenli ortam hazır.

Dilediğiniz an kullanımınıza hazır fitness salonu ile günün her saati vücudunuzu harekete geçirmenin keyfini sürebilirsiniz. Günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz alışveriş alanları da cabası.

Milano Ikon park, dinlenme ve keyif alanlarında sadece yetişkinleri düşünmez. Çocuklarınız için de her türden aktivite ve eğlencelerin hazır beklediği oyun odaları size hizmet etmeyi bekliyor.

SANAT YAPMAK İÇİN İDEAL ORTAM

Milano Ikon’u hayata geçirirken sizi iyi hissettirecek tüm ihtiyaçlar göz önünde bulunduruldu. Sosyal ve kültürel olarak ruhunuzu besleyecek aktiviteler Milano Icon’da. Resim ve müzik atölyelerimizle içinizde ukte kalmış veya heves ettiğiniz sanatsal faaliyetlere keyifle başlayabilirsiniz.