PROJE GÖRSELLERİ

 

ÇAMLIK AP.

– Proje İnşaat Alanı : 2050 m2

– Daire Sayısı : 20

– Daire Tipi : 91 m2 brüt  (2+1)

– Proje Başlangıcı : Nisan 2018

– Proje Bitiş Tarihi : Şubat 2018

SEÇKİN BİR KONUM

Caddebostan Çamlık projemiz sizi İstanbul Anadolu Yakasının en seçkin muhitlerinden birine davet ediyor. Şehrin tüm renklerinin bir arada bulunduğu noktalardan biri olan Caddebostan’da, sahile ve parklara yakın konumumuzla sizlere ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyoruz. Yılın her mevsimi ve günün her saati ayrı bir renge sahip olan Caddebostan’da aralıksız akan hayatın tadını çıkarın.

 

ŞEHRİN KALBİNİN ATTIĞI YERDE

Caddebostan Çamlık size İstanbul’un cazibesini teklif ediyor. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz yaşam alanınızda keyif ve konforun keyfini birlikte sürün. Mağazalar, restoranlar, parklar ve kilometrelerce uzunluktaki sahil yoluyla zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir nokta.

 

LÜKSÜN TANIMI

İç ve dış mimarisindeki her detayın size konfor ve keyif vermesi için düşünüldüğü Caddebostan Çamlık, modern hayata açılan pencereniz olma iddiasında. Benzersiz daire tasarım ve dekorasyonlarıyla evinizle aranızla özeli sıkı bir bağ oluşmasını sağlıyoruz.

 

SPOR, SANAT, KEYİF BİR ARADA

Caddebostan Çamlık bir insanın ihtiyaç duyabileceği her şeyi avucunuzun içindeymiş gibi bulmanıza olanak veriyor. Kullanışlı sahil yolu ve parklara olan yakınlığı spor etkinlikleriniz için bir ayrıcalıktır. Kültür ve sanat dünyasının nabzının attığı noktalardan biri olması ise size türlü alternatifler vadediyor.