MILANO RESIDENCE ANAHTAR TESLİM TÖRENİ

FAHRİ KAYAHAN Caddesi üzerinde yapılan toplam 48 Daire olan 5+1 konutun anahtarları yeni ev sahiplerine teslim edildi.

Açılışa Yeşilyurt Belediye Başkanı Haydar Şahin, Alaca İnşaat Yönetim kurulu ve Milano evlerinde konut alanlar ile çok sayıda davetli topluğu katıldı.

BY İSTANBUL İNŞAAT bünyesinde yapılan “Milano Resıdences” yönetim kurulu başkanı Mazhar Selçuk Alaca, törende yaptığı konuşmada, BY İSTANBUL İNŞAAT olarak son derece modern ve lüsk dairelerimizi tamamlayarak yeni ev sahiplerimize teslim ettiğimiz için BY İSTANBUL İNŞAAT olarak bundan büyük gurur duyuyoruz. BY İSTANBUL İNŞAAT olarak konutta kaliteyi artırmak için gayret ve çabanın içindeyiz “ dedi.

Yeşilyurt Belediye başkan Yardımcısı Haydar Şahin ise, Alaca inşaat tarafından yapılan lüks konutlar gerçekten görmeye değer. Güzel konutlar yapan ve Şehrimizin modernleşmesi adına büyük faydalar sağlayan BY İSTANBUL İNŞAAT yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum başarılarının devamı diliyorum.” Dedi.

Örnek Daireyi gezen Yeşilyurt Belediye başkan yardımcısı Haydar Şahin son derece lüks ve akıllı evleri yapan BY İSTANBUL İNŞAAT yönetim kurulunu tebrik etti. Daire sahipleri huzurunda Kutlama pastasını Yeşilyurt Belediye başkan yardımcısı Haydar Şahin, BY İSTANBUL İNŞAAT yönetim kurulu başkanı Mazhar Selçuk Alaca ile kardeşi Nevzat Alaca kesti.