BY İSTANBUL

HAKKIMIZDA

BY İSTANBUL İNŞAAT, concept projeleri ile Türkiye ‘nin birçok ilinde birçok projeye imza attık.

35 yıllık deneyimle, sektördeki ikinci kuşak olarak İstanbul’da  2012 yılından bugüne katma değeri yüksek projeler üreten firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul ve Malatya da concept projeler üretmektedir.

Yap-sat sektöründe markalaşan firmamız,

İstanbul Bağdat Caddesi çevresindeki değerli  lokasyonlarda kat karşılığı projeler ;

Malatya  da konut , ticari, karma yaşam alanları ve kentsel dönüşüm projeleri üretmektedir.

BY İSTANBUL konut kavramına getirdiği yenilikleri, çevre dostu yapıları,modern çözümleri ,farklı mimari tasarımları, yarattığı sürdürülebilir yaşam alanları  ile  dezavantajlı grupları da önemseyerek  herkesin hayalindeki konutları üreten ve aranılan bir marka olmuştur.

Farklılaşan toplumsal ve bireysel tercihleri, değişen tüketim alışkınlıklarını ,yaşam biçimlerini ve sektördeki yeni trendleri doğru okuyan firmamız, bu vizyonla katma değeri yüksek projeler üretmeye devam etmektedir.

HİÇBİR ŞEY İNSANDAN DEĞERLİ DEĞİLDİR; DEĞERLİ OLARAK BİLDİĞİMİZ HER ŞEY DEĞERİNİ İNSANDAN ALIR.”

``HİÇBİR ŞEY İNSANDAN DEĞERLİ DEĞİLDİR; DEĞERLİ OLARAK BİLDİĞİMİZ HER ŞEY DEĞERİNİ İNSANDAN ALIR.``

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, bilimsel, araştırmacı, yenilikçi yönlerimizi geliştirerek, kaliteli insan kaynağımızla hedef sektörlerin her birinde öncü ve ufuk açıcı lider bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ve yenilikçi projelerimizle, çalışanlarımıza , müşterilerimize ve topluma değer katmak. Size ve sevdiklerinize son derece güvenli bir yaşam alanı sunmaktır.

İNSAN KAYNAKLARI

HER PROJE BİZİM İÇİN ”UMUDUN EŞİĞİDİR”

BY İSTANBUL olarak hem çalışan hem de müşteri memnuniyeti ve bağlılığına önem vermek, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmek, empati yapmak, kendini değil işini sevmek, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tüm paydaşlarımızın mutluluğunun sürekliliği için vizyoner bir yaklaşımla işe koyulmak öncelikli prensiplerimizdir.

Bunun yanı sıra başarı odaklı olmak, başarma arzusunu daim kılmak; insan, doğa ve her türlü toplumsal faydaya odaklanmak, paydaşlarla ( çalışan, müşteri, taşeron, tedarikçi, toplum, çevre, hissedar) birlikte başarmak ve tutku ile çalışmak en büyük motivasyon unsurlarımızdır.

Hissedarla çalışanı yan yana düşünmenin, müşterilerimizle ilişkimizi alım-satım dinamiklerinin ötesine taşımayı; onlarla derin, kalıcı, duygusal bağlar kurmayı amaçlayan etkinlikler tasarlamayı, yeni başlangıçlar için ilham kaynağı olabilmeyi kendimize vazife görmekteyiz. Firmamız tedarikçilerine karşı verdiği sözü tutmak, tedarikçilerinin / taşeronlarının güvenlerini sağlamak, taşeron memnuniyetini ölçmek, şantiyelerdeki taşeronları için fiziksel standartları uygulamak için tüm tecrübesini kullanır.

Bununla birlikte By İstanbul olarak, taşeronları ve tedarikçileri işbirliği mantığıyla denetlemek, iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak, memnuniyeti ölçümleme yöntemi ve sıklıkları belirlenmiş olarak yönetmek, insan çevre uyumunu sağlamak, alınan aksiyonların topluma ve çevreye olan etkisini dikkate almak konusunda sürekli gelişim döngüsünü takip ederiz. Çevre yönetiminde, özellikle sitelerde, kaynakları etkin yönetmek ve atık yönetimi konusunda sürdürebilirlik çalışmaları yapmak sektörümüz için önemli bir noktadır. By İstanbul, tüm paydaşlarına yakın, onların ihtiyaç ve beklentilerinin farkında olan bir yapıyı ortaya koyar. Paydaşlarımızdan aldığımız geri bildirimleri yönetir, hayatlarınıza değer katmaya gayret eder, birlikte güçlü yarınlar için çalışırız.